Ad Soyad   :
E-Mail   :
Mesajınız  
 
:
   

DANIŞANLARIMIZDAN GELENLER

özgül düzgün (31.10.2013)
keşki 15 yıl önce bu eğitimlere başlama şansım olsaydı...herşey ne kadar farklı olurdu hayatımda..
Nilüfer Kara (27.10.2013)
İkinci sınıfa giden oğlum Arda nerdeyse okumayı unutmuştu ve çok yavaş okumaktaydı yaz tatili boyunca Serkan beyin eğitimlerine katıldı ve okuması hızlandı ve okuduklarını daha iyi anlayabiliyor özgüveni gelişti kendisine sonsuz teşekkürler eğitimlere devam edeceğiz iyi ki varsınız
Ayşe Sağlam (17.09.2013)
Kurumsal bir eğitiminize katılma fırsatım oldu kendime çok şey kattım .. Konuşmanızla ve kişiliğinizle fark yaratan bir insansınız bireysel eğitimlerinize de mutlaka katılacağım o kadar içten ve samimisiniz ki düşüncemi herkesle paylaşmak istedim başarılarınızın devamını dilerim.
mustafa guney (09.07.2013)
Oku kitabi kesinlikle okunmali..Gercekten harika bir kitap olmus.İkincisi buyuk sabirsizlikla bekleyecegim.Serkan abimin yuregine ve eline saglik.Bir kitap ancak bu kadar guzel olurdu... (: (:
özlem kavuran (10.06.2013)
Bir adım daha ileri gidebilmek amacıyla başlamıştım eğitimlere, şimdiden hayallerimin çok ötesine geçti yaşadıklarım. her çalışma yeni bir farkındalık...kendime verdiğim bir armağan oldu NLP çalışmaları. Teşekkür ederim her şey için:)
yağmur ege (12.03.2013)
Zor günlerimde yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Sadece hızlı okumayı öğrenmedim. Sadece hedefimi belirlemeyi öğrenmedim. Kendimi, isteklerimi tanımayı da öğrendim. Yolumu çizmeme yardımcı oldunuz, bana sadece danışmanlık değil sıcacık bir aile de verdiniz. Her şey için teşekkürler :)
NEŞE SAĞKOL (06.03.2013)
nlp ye ilk başladığım gün hayatımın zor vekarmaşık olduğuna öylesine inanmıştım ki...yaklaşık 1-2 aydır devam ediyorum ve bakış açım,insanlara verdiğim enerji ve en önemliside mutluluğu yakalamış olmam beni aslında zor diye bir hayat olmadığına ve bütün çıkışın kendimizle ilgili olduğuna inandırdı.herşey için teşekkürler...
jülide öztan (06.03.2013)
Kurumunuzdan aldığım NLP ve kişisel gelişim seminerleri kendimi farkına varmamda atalet duygumu yenmemde hedeflerimi belirlemem ve onlara ulaşmak için bir yol haritası çizmemde çok yardımcı oldu. Teşekkürler Serkan Bey :) OYA: Ol! Yap! Al!
FİGEN SERT (04.03.2013)
Serkan Bey'e eşimle beraber aile terapisi için başvurduk.Kendisi bizim tüm problemlerimize uzmanlığı ile ışık tuttu.Yuvamız huzur dolu ve güven içinde ileriye bakabiliyoruz.Kendisine bize açtığı sıcak kalbi samimi tavrı ve verdiği bilgiler için sonsuz teşekkürler.
hakan oruç (02.03.2013)
Serkan hocam, Kişisel farkındalığımı arttırdığınız, yolumu yeniden çizmemi sağladığınız için teşekkürler. Girişimci yönümü keşfettim korkularımdan ve ateletten kurtuldum. KESE'yi hayatıma uyguluyorum. Çok teşekkürler...
1 2 3 

E-Posta Adresiniz 
NLP İzmir Alsancak NLP NLP Kişisel Gelişim NLP Koçluk Ortaca NLP Ortaca Kişisel Gelişim KSK NLP Karşıyaka Kişisel Gelişim Karışıyaka NLP Kişisel Gelişim İzmir Marmaris Kişisel Gelişim OK AJANS