Ad Soyad   :
E-Mail   :
Mesajınız  
 
:
   

DANIŞANLARIMIZDAN GELENLER

Ali Şimşek (02.06.2018)
Ben liseye hazırlanan bir öğrenciyim.Serkan Abi'ye gitmeye başladığımdab beri okumam çok gelişti.Sınavım da çok iyi geçti.Eskiden süre sıkıntım vardı.Ama Serkan Abi sayesinde süre sıkıntım da biti.İyi ki Serkan Abi'ye başlamışım.Size de öneririm.
Can Erce Yeğen (09.05.2018)
Ben üniversiteye hazırlanan bir öğrenciyim Serkan abiye sınava 5 ay kala gitmeye başladım odaklanamama problemim vardı fakat çok kısa bi zamanda beni motive dikkatli şekilde yeniden ayağa kaldırdı.
Elif B. (30.03.2018)
Serkan Özkan Danışmanlık'a ilk gittiğimde stres kaynaklı dayanılmaz kas ağrılarım ve erken menapoz ihtimalim vardı. 2 seans sonra kas ağrılarımda ciddi azalma oldu. Ortalama 2 ay sonra menapoza dair hiçbir şey kalmadı. Yardımlarınız için çok teşekkürler.
Merve e. (07.05.2016)
Oncelikle Serkan Özkan gibi birini tanıdığım için çok memnunum.Hizli okuma eğitimi sayesinde hizlandigimi gördüm.Gerçekten profesyonel çalışıyorsunuz.Egitime gelen herkeste memnuniyet gördüm ki bu sizin ne kadar başarılı olduğunuzun kanıtı. Her şey için teşekkürler :)
İZMİR ASKER HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİ (05.04.2016)
TEŞEKKÜR SAYIN SERKAN ÖZKAN KURUMUMUZA VERMİŞ OLDUĞUNUZ HİZMET VE KATKILARINIZDAN DOLAYI İZMİR ASKER HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİ OLARAK TEŞEKKÜR EDER,BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ.
Özgün Devrim CAN (07.08.2014)
5 gün gibi kısa bir zamanda okuma hızımı 3 kat arttırdım.Hızlı okumakla kalmayıp okuduklarımı çok daha iyi anlamaya başladım. Ayrıca kitaplara farklı bir çerçeveden bakmaya başladım.Kitap okuma hayatım ikiye ayrıldı.Serkan ÖKAN’dan önce ve Serkan ÖZKAN’dan sonra.çok teşekkürler
Nüshet TUNCEL (07.08.2014)
5 gün içinde bu kadar gelişeceğimizi düşünmüyorduk. Samimi bir ortamda arkadaşlarımla geçirdiğimiz bu gelişme inanılmaz geliyor. Yaptığımız alıştırmalar hızımızın artmasına neden oldu. İzlediğimiz film ve slaytlarla özgüvenimiz başarma inancımız arttı.
Erencan DUYMAZ (07.08.2014)
Kelimelerin yetmediği bir öğretmen, kahkahaların bitmediği bir ders, bir o kadar da öğretici ve verimli bir eğitim istiyorsanız “Serkan ÖZKAN” size çok iyi gelecektir. bunu yaşamış bir insan olarak sizlere garanti verebilirim.
EZGİ ÖZTÜRK (07.08.2014)
Aldığımız kısa süreli hızlı okuma eğitiminin çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Hızlı okumama katkıda bulunacak yöntemler de öğrendim.öğrendiklerim sayesinde kendimi daha güçlü hissediyorum. Bütün bunlara ulaşmamızı sağladığınız için size çok teşekkür ederim.
Nefise Mutlu (06.12.2013)
Hiçbir şey için geç kalmadığımı fark ettim. Hala değişebilirim, sorunlarımı çözebilmenin daha yıpratmayan yönlerini bulabilirim.teşekkür ederim bunu fark etmemi sağladığınız için
1 2 3 

E-Posta Adresiniz 
NLP İzmir Alsancak NLP NLP Kişisel Gelişim NLP Koçluk Ortaca NLP Ortaca Kişisel Gelişim KSK NLP Karşıyaka Kişisel Gelişim Karışıyaka NLP Kişisel Gelişim İzmir Marmaris Kişisel Gelişim OK AJANS