Ad Soyad   :
E-Mail   :
Mesajınız  
 
:
   

DANIŞANLARIMIZDAN GELENLER

Merve e. (07.05.2016)
Oncelikle Serkan Özkan gibi birini tanıdığım için çok memnunum.Hizli okuma eğitimi sayesinde hizlandigimi gördüm.Gerçekten profesyonel çalışıyorsunuz.Egitime gelen herkeste memnuniyet gördüm ki bu sizin ne kadar başarılı olduğunuzun kanıtı. Her şey için teşekkürler :)
İZMİR ASKER HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİ (05.04.2016)
TEŞEKKÜR SAYIN SERKAN ÖZKAN KURUMUMUZA VERMİŞ OLDUĞUNUZ HİZMET VE KATKILARINIZDAN DOLAYI İZMİR ASKER HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİ OLARAK TEŞEKKÜR EDER,BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ.
Özgün Devrim CAN (07.08.2014)
5 gün gibi kısa bir zamanda okuma hızımı 3 kat arttırdım.Hızlı okumakla kalmayıp okuduklarımı çok daha iyi anlamaya başladım. Ayrıca kitaplara farklı bir çerçeveden bakmaya başladım.Kitap okuma hayatım ikiye ayrıldı.Serkan ÖKAN’dan önce ve Serkan ÖZKAN’dan sonra.çok teşekkürler
Nüshet TUNCEL (07.08.2014)
5 gün içinde bu kadar gelişeceğimizi düşünmüyorduk. Samimi bir ortamda arkadaşlarımla geçirdiğimiz bu gelişme inanılmaz geliyor. Yaptığımız alıştırmalar hızımızın artmasına neden oldu. İzlediğimiz film ve slaytlarla özgüvenimiz başarma inancımız arttı.
Erencan DUYMAZ (07.08.2014)
Kelimelerin yetmediği bir öğretmen, kahkahaların bitmediği bir ders, bir o kadar da öğretici ve verimli bir eğitim istiyorsanız “Serkan ÖZKAN” size çok iyi gelecektir. bunu yaşamış bir insan olarak sizlere garanti verebilirim.
EZGİ ÖZTÜRK (07.08.2014)
Aldığımız kısa süreli hızlı okuma eğitiminin çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Hızlı okumama katkıda bulunacak yöntemler de öğrendim.öğrendiklerim sayesinde kendimi daha güçlü hissediyorum. Bütün bunlara ulaşmamızı sağladığınız için size çok teşekkür ederim.
Nefise Mutlu (06.12.2013)
Hiçbir şey için geç kalmadığımı fark ettim. Hala değişebilirim, sorunlarımı çözebilmenin daha yıpratmayan yönlerini bulabilirim.teşekkür ederim bunu fark etmemi sağladığınız için
Pervin Elmas (06.12.2013)
Kendimi sorgulamak bakış açımı geliştiriyor diye düşünüyorum. Bu yüzden toplantı keyifliydi, bana bir şeyler kattı. Teşekkürler.
Şükrü Keskin (06.12.2013)
İyi ki bugün buradaydım, neyse ki keşkelerden biraz olsun kurtuldum.
Hasan Doğan (06.12.2013)
Ortam güzel, grup uyumlu konu ve işleyiş akıcı ve ilgi çekici. Müzik seçimi mükemmel (Kitaro – Kervansaray)
1 2 3 

E-Posta Adresiniz 
NLP İzmir Alsancak NLP NLP Kişisel Gelişim NLP Koçluk Ortaca NLP Ortaca Kişisel Gelişim KSK NLP Karşıyaka Kişisel Gelişim Karışıyaka NLP Kişisel Gelişim İzmir Marmaris Kişisel Gelişim OK AJANS