HAFIZA KAPASİTENİZİ ARTTIRMAK MÜMKÜN

NEDEN?
 
Hafızanın gelişimi öğrenilebilen bir beceridir. Beynimizi daha verimli kullanmak, yeteneklerimizin sınırlarını keşif yolculuğuna çıkmak, daha özgüvenli, daha popüler, daha başarılı olmak… Herkesin hafızasını geliştirmek istemesi için mutlaka birden fazla nedeni vardır.
 
NASIL?
 
İnsanlar aynı saati söyler ama aynı zamanı yaşamazlar. Zaman hem kişisel bir şeydir hem de size ait değildir. Kullanım hakkı size ait olan bir emanettir. Binlerce kişiye en değerli varlıkları olan zamanlarını daha verimli kullanmayı öğreten eğitimcilerimiz sayesinde yaşınız ne olursa olsun, zihinsel zindeliğinizin farkına varacaksınız. Tony Buzan’ın da açıkça itiraf ettiği gibi, hafızayı güçlendiren basit teknikleri öğrenene kadar kendi zihinsel performansı da ortalama seviyedeydi. NLP düsturunu bir kez daha tekrarlayalım: Başkası yapıyorsa ben de yapabilirim. 
 
Hafızayı güçlendirme tekniklerini öğrenerek;
ders çalışmada,
sunum yapmada,
isimleri, yüzleri, doğum günlerini ve randevularınızı hatırlamada,
listeleri hafızaya almada,
sınavlara hazırlanırken,
mülakatlarda
ve hayatınızın daha birçok alanında beyninizi nasıl daha verimli kullanacağınızı keşfedeceksiniz.
 
SONUÇ:
 
Hafızayı güçlendirme tekniklerini öğrendiğinizde;
 
gözlem ve konsantrasyon gücünüz artar,
not almanıza gerek kalmadan konuşmalarınızı yapma ayrıcalığı sağlar,
zihinsel çevikliğiniz gelişir,
özgüveniniz artar,
sınavlarda daha başarılı olursunuz.
 
Hafızayı güçlendirme tekniklerini öğrendiğinizde ihtiyacınız olan daha birçok beceriyi kazanarak bu listeyi daha da uzatabilirsiniz!
 
SERKAN ÖZKAN NLP & KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ
İZMİR - MARMARİS - ORTACA

E-Posta Adresiniz 
NLP İzmir Alsancak NLP NLP Kişisel Gelişim NLP Koçluk Ortaca NLP Ortaca Kişisel Gelişim KSK NLP Karşıyaka Kişisel Gelişim Karışıyaka NLP Kişisel Gelişim İzmir Marmaris Kişisel Gelişim OK AJANS