TUNE Şifa – Ayar

 

TUNE Şifa – Ayar

KENDİNİZİ YAŞAMA, YAŞAMINIZI MUTLULUĞA AYARLAYIN!..

 

TUNE ŞİFA- AYAR BİREYSEL SEANSI alarak

 

Bedeninizi ve ruhunuzu güçlendirerek, yaşamda olabilecek en güçlü şekilde durmanızı sağlamış olursunuz.

 

Doğada insan dışında tüm canlılar doğanın onlara öğrettiği gibi yaşarlar ve tüm nimetleri kullanmayı, doğa kanunlarına boyun eğmeyi de bilirler. İnsanoğlu doğaya ters düşen birçok konuda alışkanlıklar edinmiş, modern yaşamın getirdikleri, gündelik problemler, geçmişle hesaplaşma, korkular, gelecek kaygısı… Bütün bu olumsuz düşüncelerin evrenin sonsuz enerjisiyle olan alışverişimizi etkilediğini, enerji akışımızın ve ayarımızın bozulmasına sebep olduğunu kabul etmeliyiz.

 

Radyo frekansları gibi ruhumuzun frekansları da vardır. Yaşamımız içerisinde, öfkelenir, başımıza gelenleri hak etmediğimizi, anlaşılmadığımızı düşünür yalnızlaşırız, hep bir şeylerin eksik olduğunu düşünürüz. Aynı radyo ayarı gibi, ruhun frekansına da ince ayar çekmemiz gerekir, faydalı enerjimizi tüketen gereksiz enerjileri atmak için, kaybettiğimiz yaşam sevincini TUNE ŞİFA –TUNE AYAR seansları ile tekrar sağlayabilir gerçek kendiliğimizi kucaklayabiliriz.

 

TUNE ŞİFA ve TUNE AYAR olmak üzere iki farklı seans düzeneği vardır.

 

TUNE ŞİFA Nedir?

 

Evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa sistemidir. Vücudumuzda bulunan ve bizi evrenin tüm enerjisine bağlayan insanlığın yaratılışı ve evriminden bu yana geçen binlerce yıllık süreçte koptuğumuz aksiatonal hatları (meridyen) kusursuz bir biçimde onarır. Şifa sürecinde sağladığı titreşim düzeylerini ve frekanslarını ayarlayarak yeni hatlar devreye sokar. Enerji ileten bu hatlar, daha önce sağladıkları bağlantılara ek olarak ışığı, bilgiyi ve sesi de taşıyarak, kişinin düşünce yapısını ve algısını değiştirip, yaşama çok farklı bakmasını sağlayabilir.

 

TUNE AYAR Balance-Heal (Ayar-Denge-Şifa) nedir?

 

Mevcut hatlarda ayarlama yaparak aktive ettiği evren-insan bütünleşmesi yanında yeni oluşturduğu enerji hatlarıyla, enerji, luminal ışık ve bilginin alışverişine olanak tanır. Tune (Ayar)şifa sistemi ile yeniden ayarlanan DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler, asıl sonsuz kaynakla iletişime geçer ve evrendeki hatları bedendeki hatlara uyumlar. Liflerle yeniden birleşimi gerçekleşir. Bu yenilenme, dengede olma ve iyileşme demektir.

TUNE Seansları :

Tune seansı , kişiyi yaradılışın kaynağına götürmeyi , evrenin uygun gördüğü sürece ve alana bağlı kalarak , saygı ve sessizlik içinde şifanın akmasına izin vermeyi amaçlar . Kim olduğumuza sahip çıkma zamanı geldiğini hatırlatarak , bu muhteşem ruh , beden ve zihni yaratan bilgeliğin yeniden hareketlenmesi için bir katalizör vazifesi görür. 

 

Tune Seansları :

 

1- TUNE Şifa Seansı  

Tüm alanlarda ( Zihinsel , ruhsal ve bedensel ) iyileşme ve farkındalık kazandırır.

 

2- TUNE Ayar Seansı :

Aksiotonal Uyumlama

 

TUNE Seansları Nasıl Fayda Sağlar :

- Kişisel gelişimde artış

- Olumsuz duygulardan arınma

- Tüm alanlarda iyileşme ve farkındalık ( zihinsel , ruhsal , duygusal ve bedensel )

- Gerçekleri konuşmaya başlama

- Kendine güven - özgüvenin artması

- İş ve amaçların daha anlamlı hale gelmesi

- Mükemmel dengelenme duygusu

- Hafiflik duygusu

- Daha iyi ve daha kaliteli uyku

- Daha az yargılama

- Daha az korku

- Daha fazla sevgi

- Daha fazla odaklanma

- Daha barışcıl olma

- Daha fazla neşe ve keyif

- Kalple düşünüp , zihinle hissetme

Seanslar Öncesinde Bilmeniz Gerekenler Nedir ?

Seans için randevu almak gerekmektedir . Seansınız 35 dk - 45 dk.  arası sürer . Beden , zihin ve ruh üçlüsünün , aktarılan enerjiyi emmesi ve dağıtabilmesi için en az 1 saat zaman ayırmalısınız .  

 


E-Posta Adresiniz 
NLP İzmir Alsancak NLP NLP Kişisel Gelişim NLP Koçluk Ortaca NLP Ortaca Kişisel Gelişim KSK NLP Karşıyaka Kişisel Gelişim Karışıyaka NLP Kişisel Gelişim İzmir Marmaris Kişisel Gelişim OK AJANS